Klubbat för:
19 000 SEK
Utropspris
8 000 SEK
ARNE NORELL, soffa, modell "Mexico", 1960/70-tal, brunt skinn, etikettmärkt, sitthöjd ca 38, soffans längd ca 194 cm
Blixtlåset till en dyna trasigt, bruks och åldersrelterat slitage
876142
2021-02-15
Gör en kostnadsfri värdering här