Arne Norell soffa

Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa
Arne Norell soffa

Klubbat för:

19 000 SEK

Utropspris

8 000 SEK

ARNE NORELL, soffa, modell "Mexico", 1960/70-tal, brunt skinn, etikettmärkt, sitthöjd ca 38, soffans längd ca 194 cm

Blixtlåset till en dyna trasigt, bruks och åldersrelterat slitage

876142

2021-02-15