Salvador Dali litografi

Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi
Salvador Dali litografi

Klubbat för:

5 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SALVADOR DALI (1904-1989): Efter, komposition med uggla, numrerad 264/350, färglitografi, bildmått ca 52x43 cm

Ej examinerad ur ram

876154

2021-02-11