Väggur ek

Väggur ek
Väggur ek
Väggur ek
Väggur ek
Väggur ek
Väggur ek
Väggur ek
Väggur ek
Väggur ek
Väggur ek
Väggur ek
Väggur ek

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VÄGGUR, ek, nyrenässans, tidigt 1900-tal, höjd ca 115cm

Skador: Ej funktionstestad, SAv garanterar ej funktionen, bruksslutage, lösa ornamnet

876164

2021-02-15