Hans Andreas Dahl oljemålning

Hans Andreas Dahl oljemålning
Hans Andreas Dahl oljemålning
Hans Andreas Dahl oljemålning
Hans Andreas Dahl oljemålning
Hans Andreas Dahl oljemålning
Hans Andreas Dahl oljemålning

Klubbat för:

48 000 SEK

Utropspris

20 000 SEK

HANS ANDREAS DAHL (1881-1919): Nordsk fjällandskap, signerad Hans Andreas Dahl, olja på duk, 71x100 cm

876171

2021-02-13