Båtmodell

Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell
Båtmodell

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

800 SEK

BÅTMODELL, 1900-talets fjärde kvartal, vikingabåt i gulmetall med detaljer i trä, längd 40 cm.

En del ytslitage, någon del saknas.

876178

2021-02-27