Allen Jones

Allen Jones
Allen Jones

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ALLEN JONES, efter: Olympische Spiele München 1972, affisch, signerad Allen Jones i trycket, EDITION OLYMPIA, printed in Germany, ca 100x64 cm,

Oramad, kantskador, veck

876180

2021-02-20