Oidentifierad konstnär 1700-tal Sophia Magdalena

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

5 000 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal), Porträtt föreställande drottning Sophia Magdalena, olja på papp fäst på papp, 31,5 x 22 cm

På baksidan inskription "Reg: Sophia Magdalena" och på ramen lacksigill med polskt adelsvapen

Ytan buktar något

876188

2021-02-28