Oidentifierad konstnär 1700-tal Sophia Magdalena
Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
5 000 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1700-tal), Porträtt föreställande drottning Sophia Magdalena, olja på papp fäst på papp, 31,5 x 22 cm
På baksidan inskription "Reg: Sophia Magdalena" och på ramen lacksigill med polskt adelsvapen
Ytan buktar något
876188
2021-02-28