Klubbat för:
2 800 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HORST ANTES, efter: Olympische Spiele München 1972, affisch, signerad i trycket, EDITION OLYMPIA, printed in Germany, ca 100x64 cm,
Oramad, kantslitage
876189
2021-02-19
Gör en kostnadsfri värdering här