Horst Antes

Horst Antes
Horst Antes

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

HORST ANTES, efter: Olympische Spiele München 1972, affisch, signerad i trycket, EDITION OLYMPIA, printed in Germany, ca 100x64 cm,

Oramad, kantslitage

876189

2021-02-19