Skåp 1880-tal

Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal
Skåp 1880-tal

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SKÅP, 1880-tal, mahognyfanerat, inredning med hyllplan, höjd ca 148 cm, 68,5x38 cm

smärre stötmärken samt torrsprickor

876198

2021-02-17