Ljuskrona

Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona
Ljuskrona

Klubbat för:

2 800 SEK

Utropspris

3 000 SEK

LJUSKRONA, tidigt 1900-tal, oscariansk, 4 ljuspunkter och 8 ljusarmar, höjd ( tom koppen) ca 100, diameter 40 cm

Bruks och åldersrelaterat slitage, funktionen garanteras ej

876201

2021-02-16