Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
PABLO PICASSO (Spanien, 1887-1985): Colombe volant - à l´Arc en ciel, 10.10.52, signerad i trycket, numrerad 354/1000, färglitografi, ca 25,5x32,5 cm
Smärre gulnad
876215
2021-02-11
Gör en kostnadsfri värdering här