Pablo Picasso

Pablo Picasso
Pablo Picasso

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PABLO PICASSO (Spanien, 1887-1985): Colombe volant - à l´Arc en ciel, 10.10.52, signerad i trycket, numrerad 354/1000, färglitografi, ca 25,5x32,5 cm

Smärre gulnad

876215

2021-02-11