Porter´s chair
Valmis
2021-02-28
876216
| Korkein tarjous | 15 500 SEK |
| Arviointi | 5 000 SEK |
PORTER´S CHAIR, England 1900-tal, skinnklädd, djuphäftning i rygg och sits, dekor av tenlikor, undertill med låda, sitthöjd 42, höjd 159, bredd 79 cm
Bruksslitage, ställvisa fläckar, smärre skador