Porter´s chair
Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
5 000 SEK
PORTER´S CHAIR, England 1900-tal, skinnklädd, djuphäftning i rygg och sits, dekor av tenlikor, undertill med låda, sitthöjd 42, höjd 159, bredd 79 cm
Bruksslitage, ställvisa fläckar, smärre skador
876216
2021-02-28