Porter´s chair

Porter´s chair
Porter´s chair
Porter´s chair
Porter´s chair
Porter´s chair
Porter´s chair
Porter´s chair
Porter´s chair
Porter´s chair
Porter´s chair
Porter´s chair
Porter´s chair
Porter´s chair
Porter´s chair
Porter´s chair
Porter´s chair

Klubbat för:

15 500 SEK

Utropspris

5 000 SEK

PORTER´S CHAIR, England 1900-tal, skinnklädd, djuphäftning i rygg och sits, dekor av tenlikor, undertill med låda, sitthöjd 42, höjd 159, bredd 79 cm

Bruksslitage, ställvisa fläckar, smärre skador

876216

2021-02-28