Pablo Picasso litografi

Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi
Pablo Picasso litografi

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973): Fredsduva, ur fredsmappen, signerad och daterad i stenen 10 mai 1962, numrerad 354/1000, litografi, 26x34cm

876220

2021-02-11