Changlin Wester oljemålning
Closed
2021-02-16
876221
| Sold for | 350 SEK |
| Estimate | 1 500 SEK |
CHANGLIN WESTER (Kina, född 1964): "Dream River", olja på duk, signerad, ca 74x60 cm