Pablo Picasso efter Fredsduva

Pablo Picasso efter Fredsduva
Pablo Picasso efter Fredsduva

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PABLO PICASSO (1881-1973), efter: Fredsduva, signerad i trycket, 354/1000, litografi, bildmått ca 27x35 cm

Gulnad

876222

2021-02-11