Klubbat för:
600 SEK
Schätzwert
800 SEK
Beschreibung
ALVAR AALTO (1898-1976), stol, model 69, Artek, 1900-talets mitt, lackad björk, höjd ca 74 cm, sitthöjd ca 44 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, repor samt lackslitage
876238
2021-02-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner