Hyllor Håkan Johansson sideboard Zweed
Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
3 000 SEK
HÅKAN JOHANSSON, "Molto" sideboard, Zweed, fanerad i ek samt gråmålad MDF och metall, i tre sektioner, består av 4 gavlar, 2 skåp invändigt med hyllplan samt en öppen hylla, höjd ca 56, 230x35 cm
Bruksslitage,
876265
2021-02-16