Hyllor Håkan Johansson sideboard Zweed

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

HÅKAN JOHANSSON, "Molto" sideboard, Zweed, fanerad i ek samt gråmålad MDF och metall, i tre sektioner, består av 4 gavlar, 2 skåp invändigt med hyllplan samt en öppen hylla, höjd ca 56, 230x35 cm

Bruksslitage,

876265

2021-02-16