Jordglob

Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob
Jordglob

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

JORDGLOB, i träställning, 1970-tal, engelsk stil, höjd ca 60, diameter 42 cmgloben avtagbar från ställningen

Smärre slitage

876282

2021-02-12