Herrgården Carl Malmsten

 Herrgården Carl Malmsten
 Herrgården Carl Malmsten
 Herrgården Carl Malmsten
 Herrgården Carl Malmsten
 Herrgården Carl Malmsten
 Herrgården Carl Malmsten
 Herrgården Carl Malmsten
 Herrgården Carl Malmsten
 Herrgården Carl Malmsten
 Herrgården Carl Malmsten
 Herrgården Carl Malmsten
 Herrgården Carl Malmsten
 Herrgården Carl Malmsten
 Herrgården Carl Malmsten

Klubbat för:

20 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

CARL MALMSTEN, "Herrgården", 8 dlr, bestående av: 3 stolar, 5 karmstolar, brun textilklädsel, sitthöjd ca 43 cm

Bruksslitage, repor, märken, fläckar på klädseln

876284

2021-02-16