Klubbat för:
20 000 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Herrgården", 8 dlr, bestående av: 3 stolar, 5 karmstolar, brun textilklädsel, sitthöjd ca 43 cm
Bruksslitage, repor, märken, fläckar på klädseln
876284
2021-02-16
Gör en kostnadsfri värdering här