Bruno Mathsson fåtöljer "Ingrid"
Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
2 500 SEK
BRUNO MATHSSON, "Ingrid", fåtöljer, ett par, Dux, stomme i bok, brännmärkta Bruno Mathsson, DUX textilklädsel, omklädda, sitthöjd ca 39 cm
Ingår i temaauktionen Sätt färg på ditt hem
Bruksslitage, kraftigt slitage kring stommar, lagningar, omklädda, en fåtölj med lös knapp
876287
2021-03-07