Bruno Mathsson fåtöljer "Ingrid"

Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer
Bruno Mathsson fåtöljer

Klubbat för:

7 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

BRUNO MATHSSON, "Ingrid", fåtöljer, ett par, Dux, stomme i bok, brännmärkta Bruno Mathsson, DUX textilklädsel, omklädda, sitthöjd ca 39 cm

Ingår i temaauktionen Sätt färg på ditt hem

Bruksslitage, kraftigt slitage kring stommar, lagningar, omklädda, en fåtölj med lös knapp

876287

2021-03-07