HENRI MATISSE
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
1 500 SEK
HENRI MATISSE (Frankrike 1869-1954), efter, komposition, ur boken "Les Grandes Gouaches Découpées", Mourot, Paris, 1961, litografiskt tryck, signerad i trycket med h.matisse 53, bildmått ca 17x17cm
Ej examinerad ur ram
876288
2021-02-16