Ljusstake barock

Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock
Ljusstake barock

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LJUSSTAKE, mässing, 1700-tal, barock, höjd ca 13 cm

Slitage, hål

876289

2021-02-12