ALEXANDER CALDER

ALEXANDER CALDER
ALEXANDER CALDER

Klubbat för:

500 SEK

Arviointi

1 500 SEK

Kuvaus

ALEXANDER CALDER (USA, 1898-1976), efter: abstrakt komposition, färglitografi, ur "Derrière le Miroir", no 173, 1968, osignerad/onumrerad, bildstorlek ca 29x39 cm

Kuntoraportti

Ej examinerad ur ram

876295

Päivämäärä:

2021-02-16