ALEXANDER CALDER
Klubbat för:
500 SEK
Arviointi
1 500 SEK
Kuvaus
ALEXANDER CALDER (USA, 1898-1976), efter: abstrakt komposition, färglitografi, ur "Derrière le Miroir", no 173, 1968, osignerad/onumrerad, bildstorlek ca 29x39 cm
Kuntoraportti
Ej examinerad ur ram
876295
Päivämäärä:
2021-02-16