Ikon Grekland/ Kreta

Ikon Grekland/ Kreta
Ikon Grekland/ Kreta
Ikon Grekland/ Kreta
Ikon Grekland/ Kreta
Ikon Grekland/ Kreta
Ikon Grekland/ Kreta
Ikon Grekland/ Kreta
Ikon Grekland/ Kreta

Klubbat för:

400 SEK

2 000 SEK

IKON, Grekland, sannolikt Kreta, Kristus som tronande biskop/ Konungarnas konung, olja på pannå, 14 x 10 cm

PROVENIENS
Inköpt i antikhandel i Aten före 1952.

Skador

876306

2021-02-28