Klubbat för:
400 SEK
2 000 SEK
IKON, Grekland, sannolikt Kreta, Kristus som tronande biskop/ Konungarnas konung, olja på pannå, 14 x 10 cm
PROVENIENS
Inköpt i antikhandel i Aten före 1952.
Skador
876306
2021-02-28