Klubbat för:
700 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
TORUN BJURMAN (född 1970): "Persona III", olja på pannå, monogramsignerad TB, ca 61x47 cm
Zustandsbeschreibung
Oramad
876315
2021-02-20
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner