Hans Ekegårdh

Hans Ekegårdh
Hans Ekegårdh
Hans Ekegårdh
Hans Ekegårdh
Hans Ekegårdh
Hans Ekegårdh

Klubbat för:

3 000 SEK

Utropspris

4 000 SEK

HANS EKEGÅRDH (1881-1962): Torgmotiv, signerad H. Ekegårdh, olja på pannå, 53x71 cm

Skadad ram

876346

2021-02-12