Peter J Lassen Montana skåpmodul

Klubbat för:

650 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PETER J. LASSEN (1930-2019), "Montana", skåpmodul, grålackerad MDF, vitrindörr, invändigt med löstagbara hyllplan i glas, höjd ca 70, 38x35,5 cm

Bruksslitage, smärre repor

876357

2021-02-16