Klubbat för:
12 000 SEK
Schätzwert
15 000 SEK
Beschreibung
CARL FREDRIK VON BREDA (1759-1818): "Prosten Johan Fahlcrantz", Kungsåra, Västerås stiftelse, signerad C.F.v Breda pinx 1806, olja på duk, ca 69x59 cm
Zustandsbeschreibung
Retuscher, krackeleringar
876359
2021-02-18
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner