Klubbat för:
1 500 SEK
Utropspris
2 500 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 1700-tal, rokokodekor med latin, olja på duk, fragment av, ca 28x41 cm
876365
2021-02-12
Gör en kostnadsfri värdering här