Skulptur bemålat järn

Skulptur bemålat järn
Skulptur bemålat järn
Skulptur bemålat järn
Skulptur bemålat järn
Skulptur bemålat järn
Skulptur bemålat järn
Skulptur bemålat järn
Skulptur bemålat järn
Skulptur bemålat järn
Skulptur bemålat järn
Skulptur bemålat järn
Skulptur bemålat järn
Skulptur bemålat järn
Skulptur bemålat järn

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SKULPTUR, 1800-talets senare del, flicka med fjäril, bemålat järn, på alabaster kolonn, höjd 27 cm

Slitage på bemålningen, bas med lagning

876369

2021-02-12