Mona Huss-Wallin färglitografi
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
1 200 SEK
MONA HUSS-WALLIN (född 1944), färglitografi, signerad, daterad 1996 och numrerad 160/380, motiv med växthus, 63x46 cm.
Smärre ytslitage, färglitografin har glidit ned något i passepartouten, ramen saknar glas.
876373
2021-02-19