Mona Huss-Wallin färglitografi

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

1 200 SEK

MONA HUSS-WALLIN (född 1944), färglitografi, signerad, daterad 1996 och numrerad 160/380, motiv med växthus, 63x46 cm.

Smärre ytslitage, färglitografin har glidit ned något i passepartouten, ramen saknar glas.

876373

2021-02-19