Klubbat för:
2 400 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
MICHAEL YOUNG & KATRIN OLINA, "Tree" klädhängare, Swedese, vitlackerat trä, etikettmärkt, höjd ca 200 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage, smärre repor
876378
2021-02-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner