Spelautomat Aristocrat Kingsway

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPELAUTOMAT, sk kallad Enarmad Bandit, "Aristocrat Kingsway, Ainsworth, Australien, 1960-tal, nycklar medföljer, höjd ca 79 cm

Slitage, funktion ej kontrollerad

876379

2021-02-13