Andreas Eriksson etsning

Andreas Eriksson etsning
Andreas Eriksson etsning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ANDREAS ERIKSSON (född 1975), "Brickwall", monogramsignerad AE, numrerad 3/26 samt daterad -00, färglitografi, bladstorlek 48x40 cm.

Oramad

876393

2021-02-13