Carl Malmsten matgrupp
Klubbat för:
6 400 SEK
Utropspris
8 000 SEK
CARL MALMSTEN, matgrupp, 6 dlr, stämplade, bord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, buffe, bemålade, stolarna med dyna och textil klädsel, nyckel finns, bordets höjd 74, diameter 115, iläggskivorna 55 cm, sitthöjd ca 47, buffens höjd ca 95 samt 92x41 cm
Sprickor, slitage
876408
2021-02-16