Carl Malmsten matgrupp

Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp
Carl Malmsten matgrupp

Klubbat för:

6 400 SEK

Utropspris

8 000 SEK

CARL MALMSTEN, matgrupp, 6 dlr, stämplade, bord med 2 iläggsskivor, 4 stolar, buffe, bemålade, stolarna med dyna och textil klädsel, nyckel finns, bordets höjd 74, diameter 115, iläggskivorna 55 cm, sitthöjd ca 47, buffens höjd ca 95 samt 92x41 cm

Sprickor, slitage

876408

2021-02-16