Klubbat för:
3 200 SEK
4 000 SEK
JENNI PORKKA (född 1985), "Diary", signerad och daterad Jenni 2020 á tergo, numrerad 5/15, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 61x91,5 cm
Ej examinerad ur ram
876410
2021-02-21