Jenni Porkka "Diary" fotografi

Jenni Porkka
Jenni Porkka
Jenni Porkka
Jenni Porkka

Klubbat för:

3 200 SEK

4 000 SEK

JENNI PORKKA (född 1985), "Diary", signerad och daterad Jenni 2020 á tergo, numrerad 5/15, c-print monterat på kapaskiva, bildmått ca 61x91,5 cm

Ej examinerad ur ram

876410

2021-02-21