Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
2 000 SEK
FRANK BRUNNER (född 1971): Stadskomposition, signerad Brunner, E.A, carborundum färgetsning, bladmått 92x71 cm
Oramad
876411
2021-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här