Parti mjukdjur

Parti mjukdjur
Parti mjukdjur
Parti mjukdjur
Parti mjukdjur
Parti mjukdjur
Parti mjukdjur

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

PARTI MJUKDJUR, 4 st, 1900-talets första hälft, nallar och hund, höjd 22 - 47 cm.

Bruksslitage, ställvis hårdare, fläckar.

876413

2021-02-22