Klubbat för:
15 500 SEK
Utropspris
3 000 SEK
OLAVI HÄNNINEN, skrivbord, 1960/70-tal, Nupponen, Finland, furu, 4 lådor, höjd 71, 166x70 cm
Repor, märken, slitage
876414
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här