Skrivbord Finland

Skrivbord Finland
Skrivbord Finland
Skrivbord Finland
Skrivbord Finland
Skrivbord Finland
Skrivbord Finland
Skrivbord Finland
Skrivbord Finland
Skrivbord Finland
Skrivbord Finland

Klubbat för:

15 500 SEK

Schätzwert

3 000 SEK

Beschreibung

OLAVI HÄNNINEN, skrivbord, 1960/70-tal, Nupponen, Finland, furu, 4 lådor, höjd 71, 166x70 cm

Zustandsbeschreibung

Repor, märken, slitage

876414

2021-02-14