Oljemålning Georgeta Grabovschi
2021-02-18
876415
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 3 000 SEK |
GEORGETA GRABOVSCHI (Rumänien, född 1954): Musikspelande trio, signerad, olja på duk, ca 120x85 cm