Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 000 SEK
SALVADOR DALI, vinflaskor 3 dlr, 1970-tal, Rosso Antico, glas samt plastkork, med dekor av Salvador Dali, märkta Nr 1-2-3, höjd ca 33 cm
En kork saknas, bruksslitage
876419
2021-02-13
Gör en kostnadsfri värdering här