Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
3 000 SEK
CANAPÉ, ca 1830/40-tal, senempire, fanérad i mahogny, skuren dekor, pärlspikning, längd 220, sitthöjd 46 cm
Fanérskador, klädsel med skador
876420
2021-02-14
Gör en kostnadsfri värdering här