Canape 1800-tal

Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal
Canape 1800-tal

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

CANAPÉ, ca 1830/40-tal, senempire, fanérad i mahogny, skuren dekor, pärlspikning, längd 220, sitthöjd 46 cm

Fanérskador, klädsel med skador

876420

2021-02-14